Eladó ház Kunszentmiklós 52 nm
Eladó ház Kunszentmiklós 52 nm
Eladó ház Kunszentmiklós 52 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8999205
Referenciaszám: HZ066483-5218962
Feltöltve: 5 napja

Kunszentmiklós eladó családi ház 3 szobás: 32 millió Ft

32 millió Ft
615,4 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
196 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Kunszentmiklóson eladó családi ház készpénzes vevők részére! Kunszentmiklós csendes, rendezett részén eladó egy lakható állapotú családi ház Az ingatlan jellemzői: -terület 196 m2 - ház 52 m2 -3 különálló szoba -konyha + étkező -fürdőszoba WC-vel A ház közművesített, így a szükséges alapellátás biztosított. Az utca infrastruktúrája is fejlődött, hiszen 2 hónapja frissen lebetonozott úton közelíthető meg az ingatlan. Buszmegálló 2 perc gyalog, 10 perc boltok (coop,tesco), ugyanennyi időre egészségház, óvoda, iskola megtalálható

Építés éve:
1920
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Annamária Szilvia
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 108 013 Ft
Második évtől
137 713 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel