+17 fotó
Hirdetéskód: 8942274
Referenciaszám: HZ068508
Frissítve: 22 napja
Lajosmizse eladó családi ház 3 szobás: 35 millió Ft
35 millió Ft
224,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
156 m²
623 m²
3 szoba
Leírás
Vállalkozók figyelmébe!
Eladó összközműves, három lakrészből álló felújítandó családi ház Lajosmizsén!
Budapesttől alig 50 km-re, eladó rendezett telken álló, összközműves, felújítandó vegyes falazatú családi ház.
A telek Lk-2 lakóövezeti besorolású (kivett lakóház, udvar művelési ágú) szabályos, 2 oldalról kerítéssel bekerített saroktelek.
A 623 nm-es telken egy három bejárattal rendelkező, három lakrészből álló 1 belső szintes, 156 nm-es nettó fűtött hasznos alapterületű ház és két cca. 20 négyzetméteres garázs áll.
Műszaki tartalom:
- vízszigetelt betonsáv-alap,
- kisméretű tégla és vályog vegyes falazat,
- fa födémszerkezet,
- felújítandó állapotú nyeregtető betoncserép héjazattal,
- a villamoshálózat: alumínium
- a fűtéséről FÉG gázkazán gondoskodik,
- a nyílászárók cseréje szükséges.
Jogi tartalom:
- egy tulajdonosa van,
- a lakóingatlan fel van tüntetve a térképmásolaton.
Közművek:
- önálló vízóra
- önálló gázóra
- önálló villanyóra.
Állok rendelkezésére! Ne habozzon, ha kérdése van, hívjon! Nézze meg még ma!
Legyen Ön ennek az ingatlannak az új tulajdonosa!
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
150 624 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 815 0