+13 fotó
Hirdetéskód: 8160186
Referenciaszám: HZ019468
Frissítve: 24 napja
Lánycsók eladó családi ház 1 szobás: 3,99 millió Ft
3,99 millió Ft
107,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
37 m²
1296 m²
1 szoba
Leírás
Eladó Lánycsók zártkerti részén egy 37 nm-es kis ház pincével!
Csendes helyen, szép környezetben található.
A kis ház konyha, szoba pince helységekből áll. Víz és villany van, a telek 1296nm-es.
Azonnal birtokba vehető.
Tulajdonságok
Családi ház
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 79 998 5
Hitelkalkulátor
Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 79 998 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 79 998 5