+17 fotó
Hirdetéskód: 8348481
Referenciaszám: HZ044874-4810747
Frissítve: ma
Leányfalu eladó családi ház 6+1 fél szobás: 549 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
549 millió Ft
1,17 millió Ft/m²
1 500 000 Euro
3 191,49 Euro/m²
470 m²
2885 m²
6+1 fél szoba
Eladó ház, Leányfalu
Ritka lehetőség Leányfalun – Különleges stílus és exkluzivitás találkozik ebben a lenyűgöző házban!
Különleges páratlan lehetőség Leányfalun, ahol a stílust és az exkluzivitást egyesíti a házat
Az otthon kivételes elhelyezkedésének köszönhetően egy lenyűgöző rezidenciában találhatjuk magunkat, ahol az elegancia és a kényelem teljes harmóniában van jelen. Mindössze egy karnyújtásnyira fekszik a Duna partjától, így nyugalmat és lenyűgöző hangulatot biztosítva. A nagyméretű telek lehetőséget nyújt a természet közelségében való álmodozásra és pihenésre.
Ez a háromszintes, 470 négyzetméteres rezidencia nem csak terjedelmében, hanem dizájnban is rendkívüli. Amikor belépünk az otthonba, a 8 méteres belmagasságú nappali elegáns egységét és tágasságát tapasztalhatjuk meg, ahol a tér és a fény összhangban találkozik. Az alaposan átgondolt alaprajz szellős és tágas, ahogyan a tágas szobák és átjárások is mutatják.
- 2800 m² telek
- 3 szint
- 6 szoba
- 70 m² terasz
- medence
- ellen áramoltatható medence
- szauna
- 2 nappali
- 2 konyha
- luxus burkolat (1600m² vörös gránit)
- 4 állásos fűtött garázs
- gyümölcsfák, veteményes
- fóliasátor
- légkondicionáló
További információért hívjon telefonon a hét bármely napján!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!
Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!
Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!