Eladó ház Letenye, Egyeduta 95 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9000137
Feltöltve: 6 napja

Letenye eladó családi ház 2 szobás: 6 millió Ft

6 millió Ft
63,2 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
1540 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
LETENYE – Felújítandó családi ház kedvező feltételekkel! 60% befizetéssel költözhető, a többi részletre! Eladó Letenyén egy 90 m²-es családi ház, amely remek lehetőség saját otthon kialakítására vagy befektetésnek.  Új tető Új nyílászárók (ablakok) Új aljzatbeton Víz és villany az ingatlanban Az ingatlan felújítást igényel, így teljes mértékben saját ízlésedre alakíthatod. Ár: 9,5 millió Ft Már 60% befizetésével (kb. 5,7 M Ft) a tiéd lehet! A fennmaradó összeg rugalmas részletfizetéssel megoldható. Ideális azoknak, akik: nem szeretnének banki hitelt fokozatosan fizetnének saját elképzelés szerint újítanának Csendes környezet, jó lehetőség otthonteremtésre vagy befektetésre. Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Nincs
bútorozatlankertmelléképületpincevillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 741 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 20 252 Ft
Második évtől
25 821 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,0%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.