Eladó ház Levél 196 nm
Eladó ház Levél 196 nm
Eladó ház Levél 196 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8940967
Referenciaszám: HZ087737
Frissítve: 2 napja

Levél eladó családi ház 7 szobás: 79,9 millió Ft

79,9 millió Ft
407,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
196 m²
Alapterület
548 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
KÉTSZINTES, KÜLÖN BEJÁRATOS CSALÁDI HÁZ LEVÉLEN RENGETEG LEHETŐSÉGGEL! Levélen ELADÓ egy 196 m²-es, napfényes , két szintes családi ház, amely egy 548 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1985-ben épült, masszív szerkezettel , és kiváló lehetőséget kínál akár több generáció együttélésére vagy befektetésre is Főbb jellemzők: 196 m² lakótér 548 m² telek 1985-ös építés Gázkazán fűtés Pince is tartozik hozzá Külön bejáratú emeleti rész Világos, napfényes terek Több generációs kialakítás lehetősége Földszint helyiségei: Előtér WC Konyha Étkező 4 szoba Fürdőszoba Garázs Kondenzációs gázkazán. Emelet (külön bejárattal is!): 2005-ben épült, külön víz, villany, gázóra. Előtér Közlekedő Konyha, étkező 3 szoba Fürdőszoba WC Spájz Terasz Ideális választás: nagycsaládosoknak kétgenerációs otthonnak befektetésnek, kiadásra Csendes, nyugodt környezet , mégis kiváló elhelyezkedés Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1985
Erkély:
8 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 96 654 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 269 695 Ft
Második évtől
343 853 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok