+17 fotó
Hirdetéskód: 7740787
Referenciaszám: HZ089020
Frissítve: 3 napja
Lippó eladó családi ház 3 szobás: 12,9 millió Ft
12,9 millió Ft
148,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
87 m²
3535 m²
3 szoba
Leírás
Mohácstól 21 km-re Lippón 87nm-es családi ház eladó!
Az 1909-ben épült ház falazata vályog, 3 szoba, konyha és fürdőszoba található benne. Villany víz az ingatlanban található, gáz és csatorna az utcában van, fűtése kandallóval megoldott. Az ingatlan 3535 nm-es telken fekszik, gazdálkodásra alkalmas melléképületek tartoznak hozzá.
A településen iskola, óvoda, minden fontos intézmény és szolgáltatás elérhető, hamarosan autópálya felhajtásra is lesz lehetőség.
Ajánlom nagycsaládosoknak a tágas szobák miatt és gazdálkodásra vágyóknak!
Ha felkeltette érdeklődését, várom hívását!
Tulajdonságok
Családi ház
Egyéb
1909
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
55 516 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1