+17 fotó
Hirdetéskód: 8410872
Referenciaszám: HZ069736
Frissítve: 22 napja
Lovasberény eladó családi ház 5 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
570,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
175 m²
592 m²
5 szoba
Leírás
Lovasberényben kínálunk eladásra egy kettő, de akár három generáció számára is alkalmas, üzleti, vállalkozói célokra is kialakítható családi házat! Az ingatlan főbb jellemzői : - 592 nm-es, összközműves telek ipari árammal, - 175 nm-es lakótér kettő szinten + egy különálló 67 nm-es téglaépület, - félig alápincézett, itt kapott helyet az elektromos kapuval ellátott garázs, - szintenként 3 szoba nappali, fürdő, wc, konyha,- az udvaron nagy kocsibeálló,- jó közlekedés, - szigetelt épület, új nyílászárókkal, redőnnyel. Bővebb infóért várom jelentkezését!
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1981
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 945 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 945 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 945 0