Eladó ház Lovászpatona 82 nm
Eladó ház Lovászpatona 82 nm
Eladó ház Lovászpatona 82 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9012164
Referenciaszám: HZ022009
Feltöltve: ma

Lovászpatona eladó családi ház 3 szobás: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
362,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
82 m²
Alapterület
1953 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
ELMENEKÜLNE A VÁROS ZAJÁTÓL? MOST MEGTALÁLTA A HELYÉT! Lovászpatona csendes, panorámás részén eladó egy 2025-ben teljeskörűen felújított családi ház, ahol a napokat madárcsicsergés, a környezetet pedig nyugalom veszi körül.  Az utca végén már a természet kezdődik, mégis minden fontos könnyedén elérhető akár 15-20 perc sétával.  Főbb adatok: 82,5 m² lakótér 2 szoba nappali konyha + étkező fürdőszoba + WC előszoba kamra  A felújítás során megújult: villanyhálózat vízvezeték rendszer tető műanyag nyílászárók elektromos fűtés  Rendezett udvar  Nyugodt, természetközeli környezet  Azonnal költözhető állapot Két város között félúton Győr ~37 km Pápa ~21 km Lovászpatonán minden fontos intézmény megtalálható: - bölcsőde, óvoda, iskola - háziorvos - posta - boltok - művelődési ház  Egy hely, ahol végre nem csak lakni lehet hanem otthon lenni is. Ne maradjon le róla!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1990

Az iroda összes hirdetése
+36 96 654 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 100 925 Ft
Második évtől
128 676 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.