Eladó ház Maglód 80 nm
Eladó ház Maglód 80 nm
Eladó ház Maglód 80 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9019985
Referenciaszám: HZ046760-5226997
Feltöltve: ma

Maglód eladó családi ház 3+1 fél szobás: 65 millió Ft

65 millió Ft
812,5 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
300 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Maglódon, Nyaraló vasútállomás közelében eladó családi ház! Maglód kedvelt részén, a Nyaraló vasútállomás közelében eladó egy 80 m²-es, vályog szerkezetű családi ház 300 m²-es telken. Az ingatlan összközműves, fűtése gázkonvektorral és klímával történik, a melegvizet villanybojler biztosítja. Jelenlegi beosztása: - 2 szoba - nappali - konyha + étkező - fürdőszoba WC-vel A ház közepes állapotú, jelenlegi tapasztalatok szerint nem vizesedik, a manzárdtető jó állapotú. A betonfödémnek köszönhetően a tetőtér beépíthető, ahol akár +2 szoba és egy fürdőszoba is kialakítható. A telken fúrt kút is található. Fontos információk: - Az ingatlan felújítást / korszerűsítést igényelhet az egyéni igények szerint. - - Vályogszerkezetéből adódóan eltérő finanszírozási feltételek vonatkozhatnak rá - Ideális választás lehet azok számára, akik saját elképzeléseik alapján szeretnék kialakítani otthonukat. Ha szeretné megtekinteni, kérem, hívjon bizalommal! Irodánk díjmentes hiteltanácsadással is az Ön rendelkezésére áll. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd: Szobolits Andrea +3630 399 6692 Referencia szám: HZ046760

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Szobolits Andrea
Villa Gyömrő
Az iroda összes hirdetése