+17 fotó
Hirdetéskód: 9021474
Referenciaszám: HZ035699-5233769
Feltöltve: ma
Maglód eladó családi ház 4+1 fél szobás: 85 millió Ft
85 millió Ft
965,9 ezer Ft/m²
88 m²
1068 m²
4+1 fél szoba
Eladó ház, Maglód
KÉT LAKRÉSZES CSALÁDI HÁZ MAGLÓD CSENDES UTCÁJÁBAN – NAGY TELEK, GARÁZS, BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG!
Maglód nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy önálló telken elhelyezkedő, jelenleg két külön lakrészként kialakított családi házat, amely kiváló választás lehet többgenerációs együttélésre, befektetésre vagy akár két család számára is.
Az ingatlan összesen 4 és fél szobával, külön kertrésszel, nagy fedett terasszal és szerelőaknás garázzsal rendelkezik.
Főbb jellemzők
Telek mérete: 1068 nm
Hasznos alapterület: kb. 88 nm
Építés ideje: várhatóan 1970–1980 között
Falazat: túlnyomórészt tégla, 1 szoba vályog szerkezetű
Műanyag nyílászárók
Részben elkészült, kb. 10 cm-es homlokzati szigetelés
2 db kondenzációs kazán
Klímaberendezés az első lakrészben
36,5 nm-es szerelőaknás garázs
Kb. 30 nm-es fedett terasz
Energetikai besorolás: D
Az ingatlan elrendezése
Első lakrész – kb. 53 nm
2 szoba
Konyha
Félszoba galériával
Fürdőszoba WC-vel
Közlekedők
Hátsó lakrész – kb. 35 nm
Szoba
Nappali
Konyha
Fürdőszoba WC-vel
Saját, leválasztott kertrész
Külön megközelítési lehetőség
A két lakrész jelenleg külön használható, de igény szerint – megfelelő műszaki átalakítással – akár össze is nyitható.
Felújítások és műszaki tartalom
A tető és a tetőszerkezet a tulajdonosi tájékoztatás szerint kb. fél éve teljes felújításon esett át
A villamos hálózat korszerűsítése megtörtént, réz vezetékekkel
Jelenlegi kiépítés:
3x16A nappali áram
1x32A éjszakai áram
1x32A H tarifa
(tájékoztató jellegű adatok)
A szomszéd felőli homlokzati szigetelés befejezése folyamatban van
A helyiségek tisztasági festése megtörtént
Az első lakrész fürdőszobájának befejezése már az új tulajdonosra vár, így saját ízlés szerint alakítható ki.
A galériás félszobából megközelíthető tetőtér jelenleg tárolásra alkalmas, de további lehetőségeket is magában rejthet.
Környezet és közlekedés
Az ingatlan csendes, családi házas utcában található, mégis jó közlekedési adottságokkal rendelkezik.
Buszkapcsolat az Örs vezér tere irányába
Vasúti kapcsolat a Keleti pályaudvar felé