Eladó ház Makó, Újváros 80 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8921880
Feltöltve: 2 hónapja

Makó eladó családi ház 2 szobás: 28,5 millió Ft

28,5 millió Ft
356,3 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
800 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálok egy csendes, nyugodt környezetben található, 2 szobás, vegyes falazatú, összkomfortos családi házat. Az ingatlan rendezett, gondozott udvarral rendelkezik, ahol egy hangulatos kerti kiülő biztosít kellemes pihenési lehetőségeket. A hàz normál elrendezésü, ideàlis lehet fiatal pároknak, vagy akár befektetésnek is. Az ingatlan jó elhelyezkedésű, az autópàlya felhajtó mindössze 1,5 km-re található, így a közlekedés kényelmes a folyamatosan fejlődő fürdővárosban. Az ingatlan azonnal költözhető, megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
belsőkertbútorozatlancsatornacsendesgázinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakandallókertkocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortossaját parkolótelefonvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 974 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 96 199 Ft
Második évtől
122 651 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.