Hirdetéskód: 8466915
Feltöltve: 1 éve
Márkó eladó családi ház 4 szobás: 170 millió Ft
170 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
140 m²
1560 m²
4 szoba
Márkón eladó újépítésű ház
2017-ben épített ház eladó Márkó új Falurészében. Kiépítésre került egy nagy melléképület 60m2 egy fatároló 5m2 illetve egy mobilgarázs 15m2 is illetve egy kisebb játszótér. Falak 38-as Leier téglából!18cm Grafit hőszigetelés a homlokzaton, szálas szigetelő a tetőn 30cm,padlóban 15cm lépésálló szigetelés. .Bramac tetővel.Napelemmel modern cserepkalyhával. Bővebb információt telefonon tudok adni.06204222339 2017-ben épített ház eladó Márkó új Falurészében. Kiépítésre került egy nagy melléképület 60m2 egy fatároló 5m2 illetve egy mobilgarázs 15m2 is illetve egy kisebb játszótér. Falak 38-as Leier téglából!18cm Grafit hőszigetelés a homlokzaton, szálas szigetelő a tetőn 30cm,padlóban 15cm lépésálló szigetelés. .Bramac tetővel. Bővebb információt telefonon tudok adni.06204222339
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű
Gázkazán
2018
20 m²
B
Van
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
FS
Ferenc Skerlecz
+36 20 422 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
731 602 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
FS
Ferenc Skerlecz
+36 20 422 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
FS
Ferenc Skerlecz
+36 20 422 2
Hasonló eladó ingatlanok Márkón
Frissítve: 2 napja
20
169 millió Ft 1,21 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Aszófő

Frissítve: 9 napja
20
175 millió Ft 1,11 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Veszprém

Frissítve: ma
20
180 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pápa

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Veszprém megyében 170 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 5 napja
20
155 millió Ft 1,17 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonfüred

Feltöltve: 15 napja
17
169 millió Ft 849,2 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Veszprém
Frissítve: 3 napja
20
440 000 Euro
157,96 millió Ft 498,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Aszófő