Eladó ház Miskolc, Berekalja 154 nm
Eladó ház Miskolc, Berekalja 154 nm
Eladó ház Miskolc, Berekalja 154 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9021885
Frissítve: ma

Miskolc eladó családi ház 3+1 fél szobás: 160 millió Ft

160 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
154 m²
Alapterület
968 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Képzelje el, hogy belép egy napfényes nappaliba, egy új építésű házban ahol a padlófűtés kellemes hője már eleve otthonos hangulatot teremt. Három tágas szoba biztosítja a nyugalmat, míg a modern technológiákat felvonultató konyha, az étkezővel együtt, a családi összejövetelek középpontjává válik. Egész évben tökéletes hőmérsékletről az energiatakarékos hőszivattyú gondoskodik, mindez igazán gazdaságossá és fenntarthatóvá teszi mindennapjait. A fedett teraszon élvezheti a friss levegőt, miközben elmerül a környék nyújtotta nyugalomban. Legyen részese a kényelmes jövőnek: hamarosan használatba vehető kocsibeálló is várja. Ne várjon tovább – ez a ház nemcsak otthon, hanem egy életre szóló döntés is. Irányár: 165 millió Ft Lépjen kapcsolatba velünk most, és fedezze fel, ahogy az álmai valóra válnak! Az új élete már csak egy lépésre van – kezdje el ma! Érdeklődjön: info@csoszkunyho.hu e-mailen, vagy 20/427-1600 telefonon.
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2023
Terasz:
25 m²
Energetikai besorolás:
B
Átlagos rezsiköltség:
15 000 Ft/hó
akadálymentesítettamerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybiztonsági ajtórácsbútorozottcsatornacsendesétkezőgardróbgázgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkertklímakocsibeállóluxusmelléképületösszkomfortospanorámaparkettásredőnyriasztószigetelttelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás