+4 fotó
Hirdetéskód: 8995477
Referenciaszám: HZ071634
Frissítve: 4 napja
Miskolc eladó családi ház 4 szobás: 115 millió Ft
115 millió Ft
442,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
260 m²
521 m²
4 szoba
Leírás
Miskolctapolcán eladó egy 260 nm es 3 szintes ház.
Miskolctapolca egyik legkeresettebb, nyugodt utcájában, bruttó 260m²-es, kertkapcsolattal és kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, 521 m²-es, gondozott, virágokkal és gyümölcsfákkal borított kerttel.
Több szintes, jól tagolt, nagycsalád számára is ideális elrendezés, nappali + 5 szoba.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1995
22,5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Hitelkalkulátor
Második évtől
494 908 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03