Eladó ház Miskolc 170 nm
Eladó ház Miskolc 170 nm
Eladó ház Miskolc 170 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9011832
Referenciaszám: HZ077924-5092083
Feltöltve: ma

Miskolc eladó családi ház 2 szobás: 36,99 millió Ft

36,99 millió Ft
217,6 ezer Ft/m²
170 m²
Alapterület
482 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Téglalépésű családi ház vagy befektetési lehetőség Miskolc Vasgyár városrészében. Az 1970-es években épült, duplakomfortos, két szintes családi ház felújításra vár, így kiváló lehetőséget nyújt mind otthonteremtésre, mind üzleti célú értéknövelésre. A 170 m² alapterületű ingatlan mellett 60 m² fedett terasz, beépített tetőtér és teljes pince is tartozik, ami bőven teret biztosít bővítésre vagy átalakításra. A Bramac betoncseréppel fedett tető és a stabil téglaszerkezet tartós alapot ad a jövőbeli felújításhoz.A földszint nyitott elrendezésű, így a konyha, nappali és hálószoba szabadon tervezhető. A fürdő és WC külön és egyben is elérhető, rugalmasságot biztosítva a használatban. A tetőtérben három nagyobb méretű szoba található, saját fürdővel, ideális lehet például vendégszobáknak vagy irodának. A ház gázkazános fűtéssel, minden szükséges közművel ellátva, udvari beállóval, ami benne van az árban. A teljesen körbekerített kovácsolt vaskerítésű 482 m²-es telek megfelelő biztonságot és privát szférát nyújt. Az ingatlan akár családi otthonként, akár befektetési célból (például kiadásra vagy üzlethelyiségként) is kiváló választás lehet. Gyors birtokba vétel, tehermentes ingatlan. További információ egyeztetés alapján. További információk az alábbi elérhetőségek egyikén: 06 70 340 1172 kalas.csaba@dh.hu

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
C

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép