+17 fotó
Hirdetéskód: 8871239
Referenciaszám: 382287
Frissítve: ma
Mogyoród eladó családi ház 6 szobás: 170 millió Ft
170 millió Ft
653,8 ezer Ft/m²
260 m²
1800 m²
6 szoba
Eladó családi ház Mogyoród, 260nm, 169.999.000Ft - Akác köz
Festői luxus Budapesttől 15 percre kedvező áron!
Eladásra kínálok Mogyoródon csendes részen, egy elegáns,3 szintes (pinceszint, földszint, első emelet, beépített tetőtér) családi házat, nagy méretű telekkel, gondozott kerttel, és medencével.
A ház 1996-ban épült, csodálatos és praktikus elrendezéssel.
Az elketromos kapun át a 2 beállós pinceszintű garázshoz érkezünk.
A pinceszinten továbbá egy nagy méretű konditerem található.
A földszinten amerikai konyhás nappali, tágas világos tere fogadja az oda érkezőt. Ezen túl fürdőszoba, illemhelyiség is megtalálható.
A földszintről a 74 nm nagyságú teraszra mehetünk ki, ahol kerti pavilon dísziti a környezetet.
Az 1800 nm nagyságú kert tervezett, és gondozott, gyönyörű zöld rész, közepén egy fűthető medence került kiépítésre.
Az első emeleten, és a beépített tetőtérben is szobák, fürdőszoba 2db, került elhelyezésre.
A biztonságot riasztórendszer egészíti ki.
Alkalmas több generációnak is!
Kisebb ingatlan beszámítás lehetséges!
Amennyiben egy igazi többgenerációs, luxus elrendezésű, és kivitelezésű ingatlant keres, hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 382287
Tulajdonságok
Családi ház
3
Jó állapotú
Gázkazán
1996
15 m²
75 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 490 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
731 598 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.