+17 fotó
Hirdetéskód: 8871242
Referenciaszám: 384550
Frissítve: 7 napja
Mogyoród eladó családi ház 5 szobás: 115 millió Ft
115 millió Ft
424,4 ezer Ft/m²
271 m²
905 m²
5 szoba
Eladó családi ház Mogyoród, 271nm, 114.999.900Ft - Gödöllői út
Eladásra kínálok Budapest agglomerációjában, Mogyoródon egy 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZAT!
5 szobás, 3 SZINTES (pince, földszint, tetőtér).
A ház tégla szerkezetű, szigetelt, cserép tetővel borított.
Felosztása :
Szuterén szint, 100 nm
Földszinten szintén 100 nm.
Beépített tetőtér 60 nm. (kerekített értékek)
A földszint és a tetőtér jelenleg lakórészként funkcionálnak, 5 szobával, 2 fürdőszobával, tárolóval, előterekkel, és közleledőkkel.
A szuterén szinten is található vizesblokk, konyha, egy nagy méretű, 2 kocsi beállására elegendő garázs, fürdőszoba, szoba, és külön bejárattal rendelkezik, igy az ingatlan hivatalosan is 2 generációs, csökkentett rezsivel bír. A szuterénszint felújításra szorul, azonban akár egy üzlethelyiség kialakítására is alkalmas adottságait tekintve.
A földszinten a nappaliból egy nagy méretű teraszra tudunk kimenni.
A tetőtérhez kb 15 nm nagyságú lapos erkély tartozik.
A tetőtér külön alkalmas lehet önálló lakás kialakítására.
Extra felszereltség : elektromos aluminium redőnyök, szúnyoghálók, biztonsági kamera. Éjszakai beltéri világítás.
Az udvarban még egy kb 40 nm nagyságú, önálló épület van, amely felújítandó, könnyűszerkezetes, és van benne egy hangulatos kemence, igy akár a nyári esték kellemes része is lehet ez a tér.
A ház színezése még hiányzik egy oldalon. A színezés befejezését a tulajdonos vállalja.
Az épület felújítására az elmúlt években került sor, amely magába foglalta a teljes villanyvezeték hálózatot, a vízvezetéket, és az esztétikai részét is. Minőségi alapanyagokat használtak fel!