+17 fotó
Hirdetéskód: 9012901
Referenciaszám: HZ032578-5228818
Feltöltve: ma
Mogyoród eladó családi ház 5 szobás: 137 millió Ft
137 millió Ft
978,6 ezer Ft/m²
140 m²
905 m²
5 szoba
Eladó ház, Mogyoród
Eladó felújított családi ház Mogyoródon, HÉV-állomás közelében!
Eladásra kínálunk egy 905 nm-es telken álló, 140 nm-es, 2 szintes, 2023-ban felújított családi házat, 100 nm-es garázzsal/pincével.
Főbb jellemzők:
4 hálószoba, 2 fürdőszoba, amerikai konyhás nappali
Padlófűtés + radiátor, gáz- és vegyestüzelésű kazán, villanybojler
Klíma, elektromos redőnyök, szúnyoghálók
Külön bejáratú garázs (lakás/vállalkozás kialakítható)
Privát, csendes kert, akár több autó beállására alkalmas udvar
30 nm-es melléképület kemencével, lakhatóvá tehető
Elhelyezkedés:
Csendes mellékutca, HÉV megálló pár perc sétára
Kiváló infrastruktúra: iskola, óvoda, bolt, orvosi rendelő a közelben
Budapest autóval 15 perc, HÉV-vel Örs vezér tere gyorsan elérhető
Tökéletes választás többgenerációs családnak, befektetésnek vagy vállalkozásnak is!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd.: Kolcsár Gyöngyi
Tel.: +36 70 433 3580
Email: kolcsar.gyongyi@dh.hu
Az ingatlannal kapcsolatban további információért, megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal a fenti elérhetőségek egyikén.
Referencia szám: HZ032578
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1997
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 28 814 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
589 586 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.