Eladó ház Mohács, Kodály 172 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9000200
Feltöltve: 6 napja

Mohács eladó családi ház 6 szobás: 79,9 millió Ft

79,9 millió Ft
464,5 ezer Ft/m²
172 m²
Alapterület
529 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Ingatlan a 80-as években épült, A kilencvenes évek közepe során, felújításra került. A tető Bramac cserép fedést kapott, a külső falakat hőszigetelték.2021-ben új műanyag nyílászárók lettek beépítve, a fűtés rendszer új radiátorokat, kondenzációs gázkazánt, új vegyestüzelésű kazánt kapott, valamint az épületet belülről teljesen felújítottak. Ekkor lett mellé építve az utcafronti 24 m2-es garázs is, az udvart térkővel burkolták, új kapu és magas beton kerítés lett építve. A telek 529 m2-es, A lakóingatlan egy 112 m2-es alsószintből és egy 60 m2es tetőtérből áll. Az alsó szinten konyha-étkező-nappali, egy nagy közlekedő, 2 hálószoba, fürdő, wc, mosószoba, előszoba, kazánház és egy terasz található. A tetőtérben 2 szoba, közlekedő, wc, és egy loggia van. A főépülethez van hozzáépítve egy nagy tégla 70 m2-es melléképület ami garázsból és 4 tároló helyiségből áll, valamint mellé építve a könnyűszerkezetes 24 m2-es garázs. A fűtést, gáz és vegyes tüzelésű kazán biztosítja, a vízellátás vezetékes, a szennyvíz csatornahálózatba folyik, villamos rendszer 3 fázison működik.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Erkély:
6 m²
Terasz:
6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
amerikai konyhabútorozatlancsatornacsendeserkélyétkezőgarázsgázhőszigeteltinternetipari áramjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakertmelléképületmosókonyhaműhelyösszkomfortosredőnyszigeteltteraszvilágosvillanyvíz