Eladó ház Mohács 89 nm
Eladó ház Mohács 89 nm
Eladó ház Mohács 89 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9018093
Referenciaszám: HZ023609-5232262
Feltöltve: 1 napja

Mohács eladó családi ház 4 szobás: 38 millió Ft

38 millió Ft
427 ezer Ft/m²
89 m²
Alapterület
652 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó parasztház Mohácson-közel a Dunához, nyugodt környezetben.Mohácson a Csele -patak közelében eladó egy hangulatos parasztház, mindössze kb. 300 méterre a Dunától, homokos partszakasszal.Az ingatlan főbb jellemző: 4 szoba, külön fürdőszoba és WC, vegyes falazat. Két utcáról is megközelíthető telek. Fűtés cirkó gázfűtés, kiegészítő fűtésként fa tüzelésű látványkályha is rendelkezésre áll.Elhelyezkedés: Csele -patak kb. 150 m. Duna, homokos part kb. 300 m, buszmegálló kb 200 m. Kerékpárút kb. 60 m, ahonnan könnyen megközelíthető végig kerékpárúton Mohács belvárosa, Lánycsók , Baja, valamint akár Horvátország is. Az ingatlan ideáli választás horgászoknak és fürdőzés szerelmeseinek, de kiválóan alkalmas nyaralónak vagy akár állandó lakhatásra is.Megtekintés miatt hívjon bizalommal a hét bármely napján!Időpont egyeztetés telefonon.

Építés éve:
1930

Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 128 265 Ft
Második évtől
163 535 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.