+17 fotó
Hirdetéskód: 9003635
Feltöltve: 3 napja
Monostorpályi eladó családi ház 3+1 fél szobás: 37,9 millió Ft
37,9 millió Ft
354,2 ezer Ft/m²
107 m²
2109 m²
3+1 fél szoba
Monostorpályi, Sziget u.
MONOSTORPÁLYIBAN ELADÓ EZ A 107 NM-ES CSALÁDI HÁZ, REMEK LEHETŐSÉG FIATAL PÁROKNAK, AKIK SZERETIK A TÁGAS TEREKET, NEM RETTENNEK VISSZA NÉMI FELÚJÍTÁSTÓL, MEGLÁTJÁK A BENNE REJLŐ LEHETŐSÉGET!
Kedves érdeklődő!
Monostorpályi központjához közeli utcában kínálom megvételre ezt a 107 nm-es családi házat, 2109 nm-es telken. Ajánlom fiatal, gyermekes családoknak, szüleikkel összeköltözni vágyóknak. A ház vályog építésű, tégla alapon, cserép fedéssel, két bejárattal. Nyílászárói műanyagok, fűtése cserépkályha+ kandalló, gáz a kerítés előtt, melegvizéről bojler gondoskodik, éjszakai áramról. Az ingatlan rendkívül jó beosztású, tágas terek jellemzik: előszoba, konyha+ étkező, kádas és zuhanyzós fürdő, mellékhelységgel, nappali, két szoba, könyvtárszoba, mely gardróbként is funkcionálhat. Itt a fantáziáját szabadon engedve, némi felújítás során, kényelmes otthona lehet családja számára. Melléképülete kb. 100 nm, hozzáépített garázzsal, ez lakássá, műhellyé igény szerint alakítható. Mellette állattartásra ólak, terménytárolásra góré adott. Kertje, méretét, talajminőségét tekintve, gazdálkodásra alkalmas, öntözése ásott kútból biztosított.
Az ingatlan a falu központjában van, így 3-4 perc séta az óvoda, iskola, orvosi rendelő, bolt, buszmegálló, járata sűrű.
Monostorpályi Debrecentől 20 km távolságra helyezkedik el, csendes, biztonságos település, ide szívesen költöznek. Vásárláshoz igénybe vehető falusi CSOK, megannyi pályázati lehetőség ( napelem, fűtés korszerűsítés, padlásfödém- szigetelés stb. ).
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon, nézze meg, legyen az Öné mielőbb!