+7 fotó
Hirdetéskód: 8364136
Referenciaszám: 21524
Frissítve: 1 hónapja
Mórahalom eladó családi ház 2 szobás: 25 millió Ft
25 millió Ft
297,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
84 m²
2775 m²
2 szoba
Eladó Tanya Mórahalmon
Home&People azonosító: #21524
Kelemen Márton - vezető referens - 06 30 129 90 92
AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST A SMS-BEN A 06202320779-es TELEFONSZÁMON AZ INGATANAZONOSÍTÓ MEGJELÖLÉSÉVEL!
Eladó tanya
Mórahalom IV. körzet
Ingatlan terület 84 nm
Megmüvelhető telek terület 2775 nm
Több tároló épület
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörü CSOK és hitel ügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat telefonon, vagy személyesen irodánkban a Bécsi krt. 18. szám alatt!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.
Irányár: 25.000.000 Ft
H&P azonosító: #21524
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Egyéb
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 129 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 589 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 129 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 129 9