Eladó ház Mosonmagyaróvár 90 nm
Eladó ház Mosonmagyaróvár 90 nm
Eladó ház Mosonmagyaróvár 90 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8994518
Referenciaszám: 612
Feltöltve: 10 napja

Mosonmagyaróvár eladó családi ház 3 szobás: 74,9 millió Ft

74,9 millió Ft
832,2 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
1096 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Mosonmagyaróvár mosoni részén megvételre kínálok 1096 m2-es teleken lévő 1974-ben téglából épült 2 szintes 90 m2-es családi házat pincével, garázzsal (aknás)és melléképülettel. Az ingatlan esztétikai felújításra szorul, de szerkezetileg jó állapotú. Felosztása: fedett terasz, közlekedő, 3 nagyméretű szoba, konyha, étkező, spájz, fürdő, wc. A tetőtér beépítésre alkalmas, ezt a részt az új tulajdonos alakíthatja ki saját ízlése szerint. Az ingatlan alápincézett, ahol a tárolók és a vegyestüzelésű kazán és a gáz kazán kapott helyet. Nyílászárói műanyag szerkezetűek. Fűtéséről vegyestüzelésű és gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással. A telek 1096 m2-es teljesen körbekerített. A telken nagyméretű melléképületek és egy aknás garázs is található, melyben ipari áram is megtalálható. Az ingatlan kiválóan alkalmas nagycsaládosoknak is! A ház alkalmas a CSOK Pluszra és az Otthon Start Programra egyaránt. Amennyiben az eladó ingatlan felkeltette az érdeklődését hívjon a megadott telefonszámon +36705743944 vagy írjon e-mailt az ildi.wsc@gmail.com címre. Irodánk teljeskörű díjmentes hitelügyintézésben rendelkezésére áll.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1974
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Weisz Ildikó
West Side - Hitel és Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 574 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 252 818 Ft