Eladó ház Nadap, Sukorói út 18 90 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8997067
Feltöltve: 9 napja

Nadap eladó családi ház 1+2 fél szobás: 69 millió Ft

69 millió Ft
766,7 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
908 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Különleges adottságú otthon erdő mellett – nyugalom és praktikum egyben Nadap Sukorói úti részén kínálunk megvételre egy 90 m²-es, háromszintes családi házat, 809 m²-es telken, közvetlenül erdő mellett. Az ingatlan nyeles telken (eresztelken) közelíthető meg, ami kifejezetten előny: távol tartja a forgalom zajától, így csendesebb, intimebb, nyugodtabb életteret biztosít, szinte elszeparált környezetben. Elrendezés: * Földszint: nappali, WC-zuhanyzó, teraszkapcsolat * Emelet: két félszoba, WC * Pince szint: konyha, kandallós fűtési lehetőséggel, tároló A 25 m²-es terasz a kertre és az erdő közelségére nyit, ideális pihenéshez vagy baráti együttlétekhez. Közművek és adottságok: * villany bevezetve * víz a telken * fúrt kút rendelkezésre áll A ház jó állapotú, azonnal költözhető, a telek mérete pedig bőséges lehetőséget ad kertészkedésre, pihenésre vagy további fejlesztésekre. Közlekedés: A környék jól megközelíthető, autóval gyorsan elérhető Székesfehérvár és Velence, valamint rendszeres buszközlekedés is biztosítja a kényelmes bejutást a környező településekre. Miért különleges? Erdő melletti elhelyezkedés + nyeles telek = csend, tiszta levegő, zavartalan nyugalom, mégis jól megközelíthető helyen. Ideális választás, ha nem csak egy házat, hanem egy kiegyensúlyozottabb életformát keresel.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
1998
Terasz:
25 m²
Energetikai besorolás: