+17 fotó
Hirdetéskód: 8936975
Referenciaszám: M320151-5179485
Frissítve: 5 napja
Nagyhalász eladó családi ház 5 szobás: 12,6 millió Ft
12,6 millió Ft
96,2 ezer Ft/m²
131 m²
962 m²
5 szoba
Eladó Ház, Nagyhalász
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában!
Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik el. Falazata vegyes (gázbeton, tégla és falazóblokk).
Jellemzői:
- Földszinten található 2 szoba, konyha, étkező, közlekedő és WC
- Felső szinten 3 szoba, közlekedő, fürdőszoba WC-vel, valamint egy padlástér
- A fűtése központi, melyről hőtermelő gázkazán gondoskodik, a hőleadásról pedig öntött vas radiátorok
- A melegvízellátásról villanybojler gondoskodik.
Az ingatlan külső- belső felújításra szorul, ezt az ára is tükrözi.
Az ingatlanon statikai károsodásra utaló jelek, repedések láthatóak, emiatt felújításra szorul, és ennek csak a képzelet szabhat határt.
Készpénzes vevők jelentkezését várjuk elsősorban!
Lokációját tekintve pár perc sétára van a központtól, ahol minden megtalálható, ami a mindennapokhoz szükséges. A központban van iskola, óvoda, különböző boltok, orvosi rendelő, védőnő valamint gyógyszertár.
Az ingatlan per- és tehermentes
Az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Referencia szám: M320151
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M320151-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Egyéb
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Kádárné Szkita Enikő
OTPip - Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 224 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
54 225 Ft A 13. hónaptól