Eladó ház Nagyharsány, Kolónia utca 33  54 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009157
Feltöltve: ma

Nagyharsány eladó családi ház 1+1 fél szobás: 5 millió Ft

5 millió Ft
92,6 ezer Ft/m²
54 m²
Alapterület
890 m²
Telek
1+1 fél szoba
Szobák száma
Felújítandó családi ház csendes nyugodt környezetben Szársomlyó hegy lábánál található mellék épület külön prés ház amihez tartozik 8 M hosszú száraz pince hatalmas udvar Stb

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
1900
Energetikai besorolás:
A
Átlagos rezsiköltség:
10 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsendesfélkomfortoskábeltévékertkocsibeállómelléképületpanorámaparkettáspincesaját parkolóvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 971 3

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 971 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 971 3