Hirdetéskód: 8708264
Frissítve: 16 napja
Nagykáta eladó családi ház 4 szobás: 51,8 millió Ft
51,8 millió Ft
345,3 ezer Ft/m²
150 m²
1100 m²
4 szoba
Leírás
Pest vármegyében, Nagykátán eladó kétszintes, 150nm-es kertes ház.
A földszinten ebédlő, konyha, fürdőszoba és nappali az emeleten négy hálószoba található.
A melegvíz ellátása villanybojlerrel, a fűtés kiépített központi rendszer radiátorokkal, fa tüzelésű kazánnal megoldott.
A teleken melléképületek, garázs, a kertben lugas alatt téglából épített kerti tűzrakó és kiülő, évelő növények és gyümölcsfák vannak, területe 1100nm.
Közművek: Csatorna, felújított elektromos hálózat, 380 V, gáz az utcában.
A városban elérhető szolgáltatások: Szakorvosi Rendelőintézet, Nagykátai Gyógy- és Strandfürdő, Művelődési Központ, Városi Könyvtár, Posta, bevásárlóközpontok, vasút és buszpályaudvar.
Iskolák: Gimnázium, Zeneiskola, Nagykátai Ipari Szakképző Iskola, Általános iskolák, Óvodák és bölcsőde.
A város könnyen megközelíthető autóval 31-es főúton, volánbusszal Nagykáta - Cegléd között, vonattal pedig Budapest Keleti Pu. - Szolnok között.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Vegyes tüzelésű kazán
1976
H
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
NJ
Nagy János Zoltánné
+36 30 245 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
222 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.