+16 fotó
Hirdetéskód: 8877039
Referenciaszám: HZ099469-5140049
Frissítve: 3 napja
Nagykáta eladó családi ház 4 szobás: 75 millió Ft
75 millió Ft
862,1 ezer Ft/m²
87 m²
423 m²
4 szoba
Eladó ház, Nagykáta
Nagykátán központ közelében
3szoba + nappalis 87 nm-es ház eladó!Az épület beton alapra épült vegyes (tégla-vályog falazattal), új fa tetőszerkezettel és betoncserép fedéssel.
A helyiségek tekintetében kialakításra került:
-3 szoba
-amerikai konyha + nappali
-2 Fürdő+WC
-Közlekedő
- Terasz
-Előtér
Teljesen új tető: új lécezés, fóliázás, új antracit betoncserép- új ereszcsatorna- új külső szigetelés 10 cm és színezés- új aljzatbetonozás- új réz villanyhálózat (3X25A)- új víz és szennyvízhálózat- új fürdőszobák- új műanyag ablakok- új műanyag bejárati ajtó- új Immergas kondenzációs gázcirkóról működő radiátoros központi fűtés- új design beltéri ajtók- új burkolatok minden helyiségben- 30 m2-es burkolt terasz a ház mögött - új gondozásmentes lemez kerítés körbe a telek körülUdvara rendezett teljesen körbekerített, 2 utcára nyílik.Egy pince is megtalálható a terasz alatt.Lokációját tekintve tökéletes Nagykáta közpoti részén helyezkedik el ahonnan minden könnyedén elérhető.Óvoda, iskola, élelmiszer bolt, bank, hivatalok a központban mind elérhetőek.A vasútállomás 10 perc gyalogosan. Budapest Keleti pályaudvar 50 perc alatt elérhető vonattal. A főváros a felújított 31-es főúton és az M4-es autópályán is könnyen megközelíthető.Az ingatlan per,teher és igénymentes azonnal birtokbavehető.Amennyiben megtetszett önnek az ingatlan várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal vagy írjon üzenetet, és egyeztetünk megtekintési időpontot.