Eladó ház Nagykőrös, Ceglédi út 42. 350 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8946139
Frissítve: 1 hónapja

Nagykőrös eladó családi ház 10+1 fél szobás: 122,9 millió Ft

122,9 millió Ft
350 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
350 m²
Alapterület
981 m²
Telek
10+1 fél szoba
Szobák száma
350.000,-Ft /m2 áron Nagykőrös belterületén a 441 számú főút mellett, a TESCO áruháztól kb. 250 méter távolságra: Lakóépület (60m2), ügyfélfogadásra alkalmas üzlethelyiség és iroda (140m2), valamint a közös udvari részen kiépített 3db garzonlakás (60m2, 40m2, 50m2), kiépített aszfaltozott parkolóhelyiséggel E L A D Ó. Az ingatlanhoz tartozik továbbá (amely a vételár részét is képezi) 3 db garázs, 1 db raktárhelyiség, és 1 db 35m2-es burkolt pincehelyiség téglakandallóval. Az ingatlan részben szigetelt, 2024-ben épületgépészetileg felújított, és könnyen átalakítható. Az ingatlant és annak helyiségeit jelenleg hatályos bérleti szerződésekkel bérlők használják. IRÁNYÁR: 130.000.000,-Ft TELEFONSZÁM: 06205422464 (Ingatlanközvetítők kérem NE keressenek!)

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Nincs
csatornagázinternetkábeltévékertmelléképületműhelyösszkomfortossaját parkolóvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 542 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 414 837 Ft
Második évtől
528 906 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 542 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 542 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem