Hirdetéskód: 9001655
Feltöltve: 6 napja
Nagykőrös eladó családi ház 4 szobás: 38 millió Ft
38 millió Ft
316,7 ezer Ft/m²
120 m²
798 m²
4 szoba
Pest vármegyében, Nagykőrös központjában eladó családi ház
Pest vármegyében, Nagykőrös központjában eladó egy 120 nm-es családi ház, 35 nm-es melléképülettel valamit egy kb 7 nm-es kamrával. Az egész ház felett padlás található.
Az ingatlan egy 750 nm-es telken helyezkedik el.
A házban található négy szoba, két üveges, konyha, kamra, fürdőszoba és egy wc.
A családi házhoz tartozik egy kb 15 nm-es fedett terasz is.
Az ingatlan vegyes falazatú.
Teljes közműellátással rendelkezik, vegyes tüzelésű kazánnal. Az udvaron fúrót kút található.
A telek teljesen körbezárt, kiválóan alkalmas családi és baráti összejövetelekre, akár állat tartására is alkalmas. Jó szomszédsággal rendelkezik.
Lokalizáció:
Kiváló közlekedés, gyalog a város minden fontos létesítménye megközelíthető.
A házat többgenerációs családoknak és befektetőknek egyaránt jó szívvel ajánlom!
Az ingatlan per- és tehermentes, kifizetést követően azonnal birtokba vehető.
Írányár: 38.000.000 Ft
Érdeklődi a következő telefonszámokon lehet:
06205767447
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Vegyes tüzelésű kazán
15 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 576 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
163 535 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.