Hirdetéskód: 8836293
Referenciaszám: 14578
Frissítve: 14 napja
Nagykovácsi eladó családi ház: 338 millió Ft
338 millió Ft
1,41 millió Ft/m²
240 m²
690 m²
240 négyzetméteres, újépítésű, pincés, panorámás, eladó ház
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy újonnan épülő nettó 240 nm alapterületű -új építésű - családi házat, melynek az átadása 2026 nyár elejére várható!
Az épülő ház szint eltolásos, három szinten:
- alagsori részen található a gépház, fitnesz szoba, W.C. és tároló.
- félszinten dupla beállásos garázs.
- földszinten amerikai konyha étkezővel (berendezett, gépiesített), fürdőszoba, 4 szoba - mindegyiket tágas terek jellemzik, nagyméretű teraszok, medence.
Az ingatlan magas műszaki tartalommal épül luxus
kivitelben készül - belső terek igény szerint alakíthatóak.
Az ingatlan kulcsrakészen -parkosított kerttel eladó!
Érdeklődés esetén hívjon bizalommal - alaprajzot tudok küldeni!
06 70 886 3179
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 454 598 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3