+16 fotó
Hirdetéskód: 8998167
Referenciaszám: H517437
Frissítve: 2 napja
Nógrád eladó családi ház 2 szobás: 38,5 millió Ft
38,5 millió Ft
534,7 ezer Ft/m²
72 m²
650 m²
2 szoba
A NÓGRÁDI VÁR LÁBÁNÁL AUTENTIKUS TORNÁCOS PARASZTHÁZ ELADÓ !
Nógrád megye névadó településének a központjában, kilátással a várra, eladó egy 72nm-es vegyesfalazatú összkomfortos tornácos parasztház
650nm-es telken. A ház jó állapotú, pár éve kapott új tetőt, viszont egyéb felújítások szükségesek. Fűtése gázkonvektor, illetve cserépkályha.
A telken található még pince , ásott-kút, és egy három helyiségből álló összközműves, felújításra, átalakításra szoruló, kb. 70nm-es melléképület, ami igény szerint lakhatásra is használható.
Az ingatlan kiváló adottságai miatt, több célú hasznosításra van lehetőség...családi ház, nyaraló, vendégház.
---- Vegye igénybe hitel- és családtámogatási szakértőnk INGYENES tanácsadását, hogy egész biztosan a legmegfelelőbb konstrukciót kaphassa meg. ----
Az ingatlan per- teher és igénymentes, rendezett jogviszonnyal.
Nógrád község híres az itt található váráról, a kedves , vendégszerető lakosairól, és a gyönyörű természeti környezetéről.
Itt található az országos kéktúra útvonal is, számos népszerű kiránduló célponttal.
További tájékoztatásért kérem keressen az elérhetőségeimen.
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1950
15 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
165 686 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.