+14 fotó
Hirdetéskód: 9003558
Feltöltve: 3 napja
Nyíracsád eladó családi ház 3 szobás: 29,9 millió Ft
29,9 millió Ft
373,8 ezer Ft/m²
80 m²
1900 m²
3 szoba
Nyíracsádon 3 szobás családi ház, lakható melléképülettel eladó!
Gazdálkodásra és akár 2 generáció együttélésére is ideális ingatlanlan eladó Nyíracsádon!
Nyíracsád központjához közel eladó egy 1985 körül beton alapra épült 80 nm-es tégla építésű, összközműves családi ház.
Az ingatlanban 3 külön nyíló szoba, konyha, fürdőszoba és kamra található.
Fűtése gázkazánnal és cserépkályhával is megoldott.
A héjazata jó állapotú lemeztető.
Az udvaron található még egy másik, kb 30 nm-es ingatlan is, mely a gázkazánnal szintén fűtött és fürdőszoba is van benne, így akár 2 generáció együttélésére is ideális!
A parkolás garázsban biztosított.
A telek 1900 nm-es, melyen sok álltatartásra alkalmas épület található ) istálló, disznó és tyúkólak ) így gazdálkodásra is ideális!
A kertben a nagy területnek és a fúrott kútnak köszönhetően a szükséges zöldség, gyümölcs menyniség is megtermelhető!
Falusi CSOK , 3 %-os Otthon start hitel igénybe vehető, melynek ügyintézésben díjtalanul tudunk segíteni!
A szükséges felújításokban igény esetén szintén biztosítunk megoldást!
Irányár: 29 900 000 Ft
Tel: 06 70 88 44 944
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gázkazán
1985
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 884 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
128 676 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.