+17 fotó
Hirdetéskód: 8636001
Referenciaszám: HZ089523
Frissítve: 22 napja
Nyíregyháza eladó családi ház 4 szobás: 120 millió Ft
120 millió Ft
752,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
159 m²
693 m²
4 szoba
Leírás
Újkistelekiszőlő csendes részén eladó egy Újépítésű, 693 nm-es telekre épült 159,55 nm alapterületű Nappali + 3 szobás, kiváló elrendezésű, rendkívül tágas életteret biztosító, gondosan megtervezett és kivetelezett különálló családiház. Az ingatlan vételára tartalmazza a beépített, teljesen gépesített konyhabútort, továbbá a szobákban található bútorokat is. Az ingatlan hamarosan költözhető, 95%-os készültségben van, hasznos alapterülete összesen 121,69 nm + 18 nm Garázs elektromos kapuval szerelve, továbbá egy 19,86 nm fedett terasz is szolgálja leendő lakói kényelmét.
További jellemzők:
Építés éve: 2025
Falazata: A teherhordó falazat 30 cm vtg. porotherm 30 NF szerkezettel, a válaszfalak 10 cm vtg. ytong szerkezettel készültek.
Tetőfedés: Bramac cserép
Fűtése: Hőszivattyú, padlófűtés
Nyílászárók: Hőszigetelt, háromrétegű műanyag nyílászárók
Burkolat: szobákban laminált padló, a többi helyiségben kerámia burkolat
Hőszigetelés: A padlózatban 10 cm lépésálló hőszigetelés, A zárófödémbe 15 cm + 15 cm vastagságban ásványgyapot hőszigetelés került. A homlokzati fal 15 cm vastagságban eps hőszigeteléssel készült. A lábazat hőszigetelésére 10 cm vtg. xps hőszigetelés került elhelyezésre.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén! Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes! Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Hőszivattyú
2025
19,9 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 42 769 7
Hitelkalkulátor