Eladó ház Nyíregyháza 90 nm
Eladó ház Nyíregyháza 90 nm
Eladó ház Nyíregyháza 90 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9002830
Referenciaszám: HZ086576
Frissítve: 2 napja

Nyíregyháza eladó családi ház 4 szobás: 68,9 millió Ft

68,9 millió Ft
765,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
Alapterület
365 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó Nyíregyháza belvárosában egy 90 m²-es, tégla építésű, polgári jellegű családi ház, 463 m²-es telken! Az ingatlan 2015-ben teljes körű felújításon ment keresztül. Új cserép tető, 10 cm szigetelés, új villanyvezeték, új gázkazán Főbb adottságai: - Zöldövezeti, csendes környezet, madárcsicsergés, játszótér és ideális családi hangulat, - 2 terasz, 2 fürdőszoba, 2 előszoba, akár vállalkozás számára is tökéletes választás, - Az udvaron fedett parkoló 2 autó részére, - Tágas, napfényes terek, sok lehetőség, - Tetőtér, tárolásra alkalmas, - Műanyag nyílászárók, fa spalettákkal, - Vegyes tüzelésű, - 10 cm szigeteléssel. Az ingatlan a belső udvarban helyezkedik el, így az utcáról csak a garázskapu látszik, ami biztosítja a nyugodt, zavartalan, biztonságos környezetet. A csendes udvart bőséges növényzet teszi hangulatossá, a gyerekeket pedig hinta és trambulin várja. Ez az ingatlan remek választás családoknak, gyermekeseknek igazi álomotthon, de vállalkozó kedvűeknek is kiváló lehetőség, akár ügyvédi iroda vagy szépségklinika kialakítására! 

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán
Építés éve:
1920

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 13

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 232 565 Ft
Második évtől