+17 fotó
Hirdetéskód: 8517798
Referenciaszám: M252381-4787892
Frissítve: 3 napja
Nyírtass eladó családi ház 5+2 fél szobás: 21 millió Ft
21 millió Ft
58,3 ezer Ft/m²
360 m²
3995 m²
5+2 fél szoba
Eladó Ház, Nyírtass
Nyírtass központjában eladó egy 360 nm-es, 5 szobás családiház.
A 19. századi alappal rendelkező főépület szerkezete igen masszív vegyes falazattal épült.
A fűtést több cserépkályha és gáz konvektor biztosítja, a nyílászárók eredeti fa anyagúak, a tető hullámpalával fedve.
Korához képest igényesen kezelt, rendben tartott, közművesített a ház.
A házhoz tartozó közel 4000 nm-es központi területen több mezőgazdasági épület található, köztük raktár, pajta, és pince is.
A telken található további épületek (söröző, fagyizó, szórakozóhely) szemléltetik, hogy a 80-es években ezen létesítmény a település szociális életében igen nagy szerepet játszott.
Elhelyezkedésének köszönhetően a háztól 500 méteren belül található óvoda, iskola, orvosi rendelő, bolt és buszmegálló is.
Ideális lehet nagycsaládosoknak, mezőgazdasági tevékenységgel foglalkozók, turizmussal és vendéglátással foglalkozók számára, valamint ipari területnek egyaránt.
A településen elérhető Falusi CSOK, emellett Babaváró, és kedvezményes hitelek ügyintézésére is van lehetőség.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gáz (konvektor)
1870
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Konc Richárd
OTPip - Nyíregyháza Bocskai utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 597 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
90 374 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.