Eladó ház Ócsa 75 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8994547
Frissítve: 7 napja

Ócsa eladó családi ház 3 szobás: 65,5 millió Ft

65,5 millió Ft
873,3 ezer Ft/m²
75 m²
Alapterület
1250 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó hangulatos családi ház nagy telekkel – rengeteg lehetőséggel! 65,5 millió Ft irányáron kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlant, amely ideális választás családoknak vagy akár gazdálkodásra is. A ház egy 1250 nm-es telken helyezkedik el, ahol számos gyümölcsfa biztosítja a természetközeli életérzést és akár saját termést is. Az ingatlan főbb jellemzői: Műanyag nyílászárók. Vályog falazat, természetes hőszigetelő tulajdonságokkal. Részben szigetelt, így tovább javítható az energiahatékonyság. Gázfűtés, kényelmes és költséghatékony megoldás. Elektromos kapu, amely növeli a komfortot és biztonságot. Ami igazán különlegessé teszi: 2 beállós garázs elektromos kapuval. Szerelőakna, amely autószereléshez vagy hobbi célra is ideális. 12 négyzetméteres terasz, ami további beépítési lehetőség. Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik nyugodt, zöld környezetben szeretnének élni, ugyanakkor fontos számukra a praktikum és a tágas tér. A házhoz tartozik egy melléképület, amely tégla építésű (szigetelve van), új nyílászárók vannak. Be van vezetve a villany, víz és csatorna. Ingatlanosok keresését nem kérem

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Terasz:
12 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
csatornaétkezőgarázsgázkertkomfortosmelléképületmosókonyhateraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély