Hirdetéskód: 9013925
Feltöltve: 4 napja
Ócsa eladó családi ház 2+2 fél szobás: 30 millió Ft
30 millió Ft
250 ezer Ft/m²
120 m²
620 m²
2+2 fél szoba
Ócsán 120nm-es cs.ház
Ócsán 120nm-es 2+2 szobás cs.házat kínálunk, 620nm-es telekkel. Az ingatlan melegét gázfűtés szolgáltatja. A ház átlagos állapotban található, a telek rendezett. A ház alatt 60nm-es pince is található. Autónkat garázsban tárolhatjuk. Az ingatlan NEM hitelezhető!!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gázkazán
A++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
129 106 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2