+16 fotó
Hirdetéskód: 8938578
Referenciaszám: M323960-5179727
Frissítve: 15 napja
Őcsény eladó családi ház 2 szobás: 14,5 millió Ft
14,5 millió Ft
188,3 ezer Ft/m²
77 m²
1051 m²
2 szoba
Eladó Ház, Őcsény
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú , családi ház. Belsőleges felújítását a tulajdonos elkezdte, azonban már nem fejezte be, ez már a következő tulajdonos feladata lesz, így ízlésére alakíthatja. Víz, villany, csatorna a házban, gáz is van, azonban az eladó geotermikus fűtést tervezett, így a gáz fűtés rendszerét megszüntették, de a falon megy a gázcső, gázóra is rendelkezésre áll. A z ablakok már hőszigetelt fa és műanyag ablakok. Villanyvezetékelés elkezdődött, de nem került befejezésre. A ház új tetőt kapott nem régiben. Eddig kandallóval fűtöttek, ehhez kiépítésre került egy új bélelt kémény. A ház sarkában egy pici pince van, ami beszakadt, ennek szakszerű lezárása, kibetonozása is a következő tulajdonosra vár. Ajánlom olyan párok, kis családok figyelmébe, akik maguk ízlésére szeretnék alakítani következő otthonukat.
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Egyéb
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 619 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
62 401 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel