Eladó ház Pákozd 98 nm
Eladó ház Pákozd 98 nm
Eladó ház Pákozd 98 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9009251
Frissítve: ma

Pákozd eladó családi ház 3 szobás: 81 millió Ft

81 millió Ft
826,5 ezer Ft/m²
98 m²
Alapterület
800 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
2021-ben felújított vegyesfalazatú ház, + 20m2 szendvicspanel épület külön villany és víórával felszerelt( vállalkozásra alkalmas). Garázs, melléképületek, gyümölcsfák. Gáz, illetve vegyestüzelésű kazánnal is lehet fűteni. Egyik szobában cserépkályha is található. Nyílászárók műanyagok. Beépített IKEA konyhabútor villanytűzhely, mosogatógép. Boiler villany( 2025-ben vásárolt)

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
AA (2016-2023-as besorolás)
amerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozottcsatornacsendesgarázsgardróbgázgépesítettinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakertmelléképületmosókonyhaösszkomfortosszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 363 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 273 408 Ft
Második évtől
348 587 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel