+16 fotó
Hirdetéskód: 9018824
Frissítve: 1 napja
Paks eladó családi ház 3 szobás: 203 millió Ft
203 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
200 m²
1700 m²
3 szoba
Leírás
Csend, nyugalom, jó levegő!
Paks rendkívül csendes, csodálatosan szép részén eladó egy exkluzív, minimál stílusú örök dunai panorámás családi ház.
A prémium kivitelezésű bruttó 200 nm-es ingatlan 2019-ben épült egy 1700 nm-es parkosított telken, tágas terasszal, ahol csak a madárcsicsergés hallható.
A ház kiváló minőségben került megépítésre, egy kivételesen csendes, panorámás telken. A ház tervezésének fő szempontjait a magas minőség, a költséghatékony fenntartás, az impozáns megjelenés és a kényelmes belső elosztás szabták meg.
A ház helyiségei: 3 háló, nappali, konyha, étkező, háztartási helyiség-mosókonyha, gardrób, 2 fürdőszoba, előszoba, teraszok, térköves kocsibeálló (60nm).
Néhány műszaki paraméter: beton sávalapozás, beton födém, lapostető, 30-as Porotherm klímatégla + 20 cm gafitos homlokzati hőszigetelő rendszer,10-es válaszfalak. Bukó-nyíló szigetelt 3 rétegű műanyag nyílászárók kívül antarcit színben, nappaliban 4,5 m-es emelő-tolajtó, rejtett elektromos redőnyök-szúnyoghálóval, olasz Marazzi hidegburkolatok, minőségi szaniterek, központi vízlágyító. A ház fűtéséről-hűtéséről Nibe hőszivattyú gondoskodik (padló és mennyezet fűtés, mennyezet hűtés). Elektromos úszókapu, riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel, videó kaputelefon, biztonsági bejárati ajtó, beépített konyhabútor gépekkel, napelemrendszer előkészítés, körben kerítés, térkövezett fedett kocsibeálló 2 autó részére, Wickey kerti játszótér, 10 nm-es Hecht kerti tároló.
Az ingatlan teljes havi rezsi költsége 20.000Ft.
Rövid határidővel költözhető.
Kérésre videót tudok küldeni az ingatlanról email-ben.
Érdeklődés esetén várom szíves megkeresését!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű