+13 fotó
Hirdetéskód: 8937291
Referenciaszám: H514369
Frissítve: 3 napja
Pázmánd eladó családi ház 4 szobás: 74,9 millió Ft
74,9 millió Ft
913,4 ezer Ft/m²
82 m²
1787 m²
4 szoba
Új élet Pázmándon - falusi életmód vagy pihenőkertes lakóház: az Ön választása!
Eladó ez a remek lehetőségeket kínáló ház Pázmánd egyik csendes utcájában. A nagy teleknek és a sok melléképületnek köszönhetően gazdálkodásra alkalmas, a pihenést pedig a bográcsozás, grillezés szolgálja.
A 82 nm-es lakótér jelenlegi beosztása a klasszikus „egyenes ház” beosztását követi, de kis változtatásokkal több hálószoba is kialakítható.
A ház falazata vályog, a későbbi bővítés falazata tégla. Gondozott, karbantartott ház, jelenleg is lakható és lakott. Felújítással egy, a mai elvárások szerint is modern és kényelmes otthon varázsolható belőle, melynek során a térbeosztás átalakításával új elrendezés hozható létre. Segítünk ennek megtervezésében!
- belterület
- vezetékes víz, csatorna, gáz és villany bevezetve, bekötve, jelenleg is használatban
- óvoda és általános iskola a közelben
- aktív helyi közélet, változatos programok, jó közösség
- vegyszermentes gazdálkodás termékei érhetők el helyben és a közeli piacokon
A telekről hátrafelé, a másik utca felé is van kijárási lehetőség. Gazdálkodásra, veteményezésre a ház háta mögötti 800 nm-es terület ad lehetőséget, ami korábban lett ehhez a telekhez csatolva, jelenleg egy helyrajzi számon van a nyilvántartásban a teljes terület, ami 1787 nm. Mintegy 80 nm összterületű melléképület áll rendelkezésre a tárolás, műhely, garázs funkciók betöltésére.
Nézzük meg és találjuk ki együtt ennek a Csipkerózsika-álmot alvó háznak az új életét!
Ingatlan eladásban vagy a finanszírozás megtervezésében is készséggel állunk rendelkezésére.
Az Energetikai Tanúsítvány elkészítése folyamatban van.
tornácos, parasztház, felújítandó, gazdálkodás
Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.
Tulajdonságok