+13 fotó
Hirdetéskód: 9011803
Referenciaszám: HZ097685-5228086
Feltöltve: ma
Pécs eladó családi ház 3 szobás: 54,9 millió Ft
54,9 millió Ft
571,9 ezer Ft/m²
96 m²
176 m²
3 szoba
Pécs, Ledina
Eladó családi ház Pécs-Ledinán – több lehetőséget rejtő ingatlan új tetővel!
Pécs Ledina csendes, nyugodt részén eladó egy 96 nm-es, vegyes falazatú családi ház, 176 nm-es telken, udvari tárolókkal és szuterénnel.
Az ingatlan jelenleg két külön lakrészből áll:
egy garzon kialakítású lakrészből,
valamint egy 2 szoba + konyha elosztású részből.
A ház átlagos állapotú, gázkonvektoros fűtéssel rendelkezik, ugyanakkor kiváló lehetőséget kínál további átalakításokra is – akár befektetési, akár családi célra.
Lehetséges átalakítási opciók:
Befektetők számára:
akár 3 külön garzonlakás is kialakítható.
Családosok számára:
3 szoba + amerikai konyhás nappali + 2 fürdő/WC elrendezés is megvalósítható.
Az ingatlan további előnyei:
új tető
csendes környezet
udvari tárolók
szuterén
jól alakítható belső tér
tehermentes
2–3 hónapon belül birtokba vehető
Ajánljuk mindazoknak, akik saját otthonukat szeretnék kialakítani, illetve befektetőknek is, akik több lakásos hasznosításban gondolkodnak.
További részletekért hívjon bizalommal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd.: Borbélyné Szőke Andrea +36/20-250-8749
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 265 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.