+15 fotó
Hirdetéskód: 9007659
Feltöltve: ma
Pécs eladó családi ház 3 szobás: 108 millió Ft
108 millió Ft
720 ezer Ft/m²
150 m²
1142 m²
3 szoba
Leírás
Pécsett, a Komlói út elején, kiváló elhelyezkedéssel kínálok megvételre egy 1142 nm-es telken fekvő, 150 nm-es, kétszintes családi házat, amely ideális választás lehet azok számára, akik otthonukat és vállalkozásukat egy helyen szeretnék megvalósítani, vagy több generáció együttélésében gondolkodnak.
A főépület tágas, világos terekkel rendelkezik: három különnyíló szoba mellett egy nagy, kényelmes nappali biztosítja a családi élet központját. Két fürdőszoba és WC áll rendelkezésre, így a mindennapok kényelmesen szervezhetők. Az ingatlan felújításon esett át, ugyanakkor színvilágában és stílusában az új tulajdonos igényei szerint tovább alakítható, így könnyedén saját ízlésre formálható.
Műszaki szempontból is jó adottságokkal bír: gázkazános fűtés, klíma, réz villanyvezeték-hálózat, valamint szigetelt tető beton cserép fedéssel szolgálja a komfortot és a biztonságot. Az ingatlanhoz pince, garázs és külön gépészeti helyiség is tartozik.
A tágas udvar és a 12 nm-es fedett terasz kiváló lehetőséget nyújt pihenésre, kikapcsolódásra, míg a melléképület további tárolási vagy egyéb hasznosítási lehetőségeket kínál.
Külön értéket képvisel az utcafronton elhelyezkedő, különálló, 55 nm-es épület, amely jelenleg üzlethelyiségként funkcionál, de igény szerint önálló lakóegységgé is alakítható. Fűtéséről gázkonvektor gondoskodik, emellett klímával is felszerelt, így többféle hasznosításra is alkalmas.
Az ingatlan elhelyezkedése kifejezetten előnyös: jól megközelíthető, forgalmas út mellett található, ami vállalkozás számára is kiváló láthatóságot és lehetőséget biztosít.
Ez az ingatlan remek választás lehet mindazok számára, akik egy sokoldalúan hasznosítható, értékálló otthont keresnek, ahol a lakhatás és a munka tökéletesen összehangolható.