+17 fotó
Hirdetéskód: 7865634
Referenciaszám: HZ051348
Frissítve: ma
Pécs eladó családi ház 6 szobás: 359,16 millió Ft
359,16 millió Ft
698,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
514 m²
911 m²
6 szoba
Leírás
.Pécs Kertvárosias részén , eladásra kínálok egy többfunkciós,3 külön lakásból álló családi házat. Az ingatlan néhány éve új nyílászárókkal és elektromos redőnnyel felszerelt.Impozáns, galériás ,tágas nappali, teraszok, duplakomfort jellemzi a lakóépületet. Ezenkívül egy különálló és bővíthető komfortos műhely, 2 külön ,egyenként 25 m2-es Hormann kapus garázs .A parkosított kertben Jakuzzi .
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1985
8,5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 545 661 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hasonló eladó ingatlanok Pécsett
Frissítve: ma
20
359,16 millió Ft 1,44 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs

Frissítve: 27 napja
20
349 millió Ft 1,84 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs

Frissítve: ma
20
1 000 000 Euro
359 millió Ft 1,44 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs

Frissítve: 14 napja
15
349 millió Ft 1,84 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs

Frissítve: 23 napja
20
390 millió Ft 975 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs

Frissítve: 24 napja
20
379 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pécs