Eladó ház Pécs 96 nm
Eladó ház Pécs 96 nm
Eladó ház Pécs 96 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8997830
Referenciaszám: HZ091210-5219097
Frissítve: ma

Pécs eladó családi ház 4 szobás: 118,9 millió Ft

118,9 millió Ft
1,24 millió Ft/m²
96 m²
Alapterület
390 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Pécsett Rózsadombon Újépítésű, A+-os minimál stílusú otthon várja új lakóját! Egy modern 96m2-es, 3 szobás ingatlant kínálunk eladásra, melyben az amerikai konyha és a tágas nappali együtt teremtik meg az otthon meleg hangulatát Az ingatlan magas minőségben kivitelezett, minden apró részletre odafigyelve. Az alumínium elektromos redőnyök pedig nem csak a praktikumot szolgálják, de a modern megjelenést is erősítik Egy telken lévő 2 db önálló földszintes, modern, lapostetős prémium anyagokkal és műszaki megoldásokkal készült 2 db új lakóház, hőszivattyúval készített melegvízzel és padlófűtéssel, klímával és H tarifával ellátott lakóépület. Kertvárosi, családi házakkal körbevett, csendes zöldövezet. Hőszigetelt, színterezett alumínium redőnyökkel, háromrétegű hőszigetelt üvegezésű nyílászárókkal, saját pergolás gépkocsi beállóval, 8 m3-es földalatti csapadékvíztárolóval ellátva, Parkosított, 390m2-es, saját kerttel, ( utcafronti kerítés előtt 3 db gk. számára parkolási lehetőséggel) kaputelefonnal, távműködtetésű kapuval ellátott ingatlan. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Bővebb információért megtekintésért, várom hívását! Az otthonához hozzásegíteni Önt az én hivatásom! Szeretettel megtölteni az Ön feladata! Álmodjuk meg közösen, legyünk egy csapat az ingatlanügyekben! Várom hívását! Referencia szám: HZ091210-ZE

Építés éve:
2024
Energetikai besorolás: