Eladó ház Pécs 220 nm
Eladó ház Pécs 220 nm
Eladó ház Pécs 220 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005598
Referenciaszám: HZ059154
Feltöltve: 1 napja

Pécs eladó családi ház 5 szobás: 210 millió Ft

210 millió Ft
954,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
220 m²
Alapterület
587 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Eladó tégla építésű 2 szintes, 3háló+ nappali ,mediterrán  családi ház kertre néző kilátással,plusz külön lakrész, amely az utca felől közelíthető meg, így ideális választás lehet családoknak. Ha egy jól megközelíthető, egyetemváros közelségével büszkélkedő, modern házat keres, amely egyedi lehetőségeket kínál, ne keressen tovább. Vegye fel velünk a kapcsolatot, hogy megtekinthesse ezt a kiváló ingatlant személyesen is!A fűtési rendszer korszerű és gazdaságos, opcióként pedig gáz cirkó fűtés vagy klíma áll rendelkezésre, így lakói mindig a számukra legmegfelelőbb hőmérsékletet tudják élvezni. A kertre néző kilátás pedig nyugalmat és zöld teret varázsol a mindennapokba, amely egy városi környezetben különösen értékes lehetőség. A ház mérete kényelmes elrendezést biztosít a mindennapi élethez, valamint a dupla fűtött garázs is kényelmes parkolást és extra tárolóhelyet kínál. A téglából készült épület stabil szerkezetet és jó hőszigetelést biztosít, amely különösen fontos a hideg hónapokban.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2014
Erkély:
10,5 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 708 835 Ft
Második évtől
903 744 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,4%