Eladó ház Pereszteg 110 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9014107
Feltöltve: ma

Pereszteg eladó családi ház 2+1 fél szobás: 129,5 millió Ft

129,5 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
110 m²
Alapterület
1150 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
110 m2-es teljesen felújított tégla építésű ház, 1150 m2-es gondozott telken, dupla garázzsal eladó. Fűtése gáz (Vaillant) és vegyestüzelésű kazánnal megoldott. 90 m2-es kétállású garázs elektromos kapukkal, közvetlen bejárással a házba. Az ablakok alumínium redőnnyel és beépített szúnyoghálóval felszereltek. BWT típusú vízlágyító berendezés található a 17 m2 méretű háztartási helyiségben, ahol kényelmesen elférnek a szárító, mosógépek, valamint szerszámok elhelyezésére is bőven van tárolási lehetőség. Kézmosó és toilett is megtalálható, továbbá innen nyílik a padlás fel- és a pince lejáró is. Helyiségelosztás: tágas nappali és háló + 1 félszoba, konyha, étkező, háztartási helyiség, zuhanyzós fürdő + wc egyben. A településen minden elérhető pár perc gyalogos távolságra (bolt, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő). Állapotát tekintve azonnal költözhető, költözési dátum megegyezés szerint. Az ingatlan per-, teher- és igénymentes. Ingatlanértékesítők kérem ne keressenek! Irányár: 129, 5 millió forint

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornaétkezőgarázsgázgépesítetthőszigeteltinternetipari áramkábeltévékertmosókonyhaösszkomfortospinceredőnyvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SG
Szakál Gabriella Lilla
+36 30 268 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 437 115 Ft