Eladó ház Petőfiszállás 95 nm
Eladó ház Petőfiszállás 95 nm
Eladó ház Petőfiszállás 95 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9004720
Referenciaszám: 3621474-5223872
Frissítve: ma

Petőfiszállás eladó családi ház 3 szobás: 39,9 millió Ft

39,9 millió Ft
420 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
9591 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Kiskunfélegyházától 9 km-re, Petőfiszállás szélén, csendes, erdővel körülvett környezetben eladó egy 1990-ben épült, részben felújított, 95 m2-es tégla építésű családi ház, közel 1 HA területtel. A terület egy része akácfával telepített és kb 50 termő gyümölcsfa is helyet kapott rajta. A gazdálkodni vagy vállalkozni vágyóknak ideális a 250 m2-es libatömésre, állattartásra alkalmas vagy ipari célra is használható épület. -cserélt nyílászárók -cserélt villanyvezeték -2 fúrt kút -a fürdőszobában kád és tusoló -több tárolásra alkalmas épület -garázs -vegyestüzelésű kazán - 2 klíma -bekerített terület FALUSI CSOK-ra alkalmas az ingatlan! Ha nyugodt környezetre, saját gazdaságra vagy vállalkozási lehetőségre vágyik ez az ingatlan remek választás! Ne maradjon le róla, hívjon bizalommal és nézze meg személyesen ezt az egyedülálló lehetőséget! A HOUSE36 összes ingatlanával kapcsolatban tudok felvilágosítást adni. Kereső ügyfeleinknek szolgáltatásunk ingyenes! FIGYELEM! Az adatok Megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
F

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gál Tünde
HOUSE36 Ingatlanhálózat
Az iroda összes hirdetése
+36 70 312 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 134 679 Ft
Második évtől